Zarobić na remoncie 9 (1/15)
(Flip or Flop 9)
program rozrywkowy USA 2020
W skrócie: | Tarek i Christina rozważają kupno domu z narożną działką w bogatej dzielnicy North Tustin w Kalifornii. Kiedy zjawiają się na miejscu, okazuje się, że mają konkurencję. Muszą szybko podjąć decyzję. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Mimo że drogi Tareka i Christiny się rozeszły i każdy prowadzi własny program, duet wraca do wspólnego remontowania. Tak jak we wcześniejszych sezonach, projektanci będą ryzykować wiele, kupując zrujnowane domy i odnawiając je z myślą o nowych właścicielach.
Tarek i Christina rozważają kupno domu z narożną działką w bogatej dzielnicy North Tustin w Kalifornii. Kiedy jednak duet zjawia się na miejscu, okazuje się, że mają konkurencję. Muszą szybko podjąć decyzję, jeśli chcą, by nie uprzedzili ich inni kupcy.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Tarek El Moussa gospodarz
-
Christina El Moussa gospodarz