Zarobić na remoncie 7 (20)
(Flip or Flop 7)
W skrócie: | Tarek i Christina kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
poniedziałek, 13 października za 13 dni |
15:00 | HGTV |
Opis
Małżeństwo Tarek i Christina uwielbiają ryzykować. Kupują w ciemno domy wystawione na aukcjach i z myślą o sprzedaży przeprowadzają w nich gruntowne remonty. Widzowie będą towarzyszyć im na wszystkich etapach inwestycji. Emocji nie zabraknie już w trakcie licytacji. Potem będzie jeszcze bardziej gorąco. Zakupione domy często będą pozostawiały wiele do życzenia, a Tarek i Christina utoną w morzu przeróbek. Ich zmagania trzymają w niesamowitym napięciu, aż do ostatniej minuty. Widzowie przekonają się, czy warto było zainwestować w ciemno oraz czy małżeństwu uda się sprzedać wyremontowane nieruchomości z zyskiem.
Tarek i Christina trafiają na niewielki domek z trzema sypialniami i dwiema łazienkami w Santa Ana w Kalifornii. Po wejściu do środka szybko odkrywają, że dom wymaga znacznie więcej pracy, niż się spodziewali. Decydują się na kompleksowy remont, lecz ich wizje stylu znacznie się różnią.
Zobacz także
- Zarobić na remoncie 7 (14/20) - program rozrywkowy - czwartek, 2 października 11:55
- Zarobić na remoncie 7 (15/20) - program rozrywkowy - czwartek, 2 października 12:25
- Zarobić na remoncie 7 (18/20) - program rozrywkowy - poniedziałek, 6 października 15:00 i 2 późniejsze emisje
- Zarobić na remoncie 7 (19/20) - program rozrywkowy - poniedziałek, 6 października 15:30 i 2 późniejsze emisje