Zapraszamy na ślub

Zapraszamy na ślub

5.6/10 6.4/10

(Bridal Wave)

KOMEDIA Kanada 2015   od 12 lat
Występują:Arielle Kebbel, Andrew W. Walker, David Haydn-Jones, Colleen Wheeler
Reżyseria:Michael Scott
W skrócie:Na kilka dni przed swoim ślubem z doktorem Hamiltonem pielęgniarka Georgie poznaje Luke'a. Waha się, czy chce spędzić z narzeczonym resztę swojego życia. Tymczasem jej rodzice wyczekują ślubu.
Pani jedzie na uroczą wyspę, by wziąć wymarzony ślub, ale czekając na swego idealnego narzeczonego, spotyka innego - jeszcze bardziej idealnego - pana. No i co teraz będzie? Rutyna.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pielęgniarka Georgie Dwyer (Arielle Kebbel) i dr Phillip Hamilton (David Haydn-Jones) mają się pobrać. Do ślubnej ceremonii pozostało zaledwie kilka dni. Tymczasem Georgie zaczyna mieć wątpliwości co do swoich uczuć względem wybranka. Dzieje się to za sprawą nowo poznanego Luke'a (Andrew W. Walker). Georgie nie wie, czy chce spędzić z Phillipem resztę swojego życia. Jej rodzice są jednak szczęśliwi, że ich córka zdecydowała się na małżeństwo. Optymistyczna, wprawiająca w dobry nastrój miłosna historia. Odtwórcy ról Georgie i Phillipa - Arielle Kebbel i Andrew W. Walker - w 2012 roku spotkali się na planie produkcji "Panna młoda na Gwiazdkę".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)