Zanim Cię zobaczę (8)

Zanim Cię zobaczę (8)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Nastia od ośmiu lat mieszka w Polsce. Chociaż jest samodzielna, czasem dokucza jej samotność. Jej wymarzony partner to mężczyzna ambitny, który wie, jak należy traktować płeć przeciwną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program o charakterze matrymonialnym, w którym Gabi Drzewiecka stara się skojarzyć znudzonych samotnością singli. Uczestnicy wybierają spośród trzech kandydatów partnera lub partnerkę, kierując się nie wyglądem - gdyż do niego nie mają dostępu - lecz takimi wartościami, jak: zainteresowania, barwa głosu. Bohaterowie programu zobaczyć się mają dopiero w finale.

Nastia ma dwadzieścia cztery lata i rude włosy. Z pochodzenia jest Ukrainką, jednak już od ośmiu lat mieszka w Polsce. Chociaż jest kobietą samodzielną, dokucza jej samotność, na którą trochę pomaga przygarnięty z ulicy kot. Nastia w ogóle lubi przyrodę, jednak kiedy się zestresuje, woli iść na strzelnicę. Już raz, jakiś czas temu, była zakochana i pragnie, aby to uczucie wróciło. Jej wymarzony partner to mężczyzna ambitny, który wie, jak traktować kobiety.

Zobacz także