Zanim Cię zobaczę (4/8)

Zanim Cię zobaczę (4/8)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Kasia ma czterdzieści pięć lat, w pracy odnosi sukcesy, a w życiu prywatnym wychowuje swoją czteroletnią córeczkę. Odczuwa brak mężczyzny w swoim życiu. Zainteresować ją będą chcieli trzej kandydaci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program o charakterze matrymonialnym, w którym Gabi Drzewiecka stara się skojarzyć znudzonych samotnością singli. Uczestnicy wybierają spośród trzech kandydatów partnera lub partnerkę, kierując się nie wyglądem - gdyż do niego nie mają dostępu - lecz takimi wartościami, jak: zainteresowania, barwa głosu. Bohaterowie programu zobaczyć się mają dopiero w finale.

Kasia ma czterdzieści pięć lat i jest kobietą niezależną i dobrze zorganizowaną, w pracy odnosi sukcesy, a w życiu prywatnym wychowuje swoją czteroletnią córeczkę. Wszystko jest na jej głowie i chociaż radzi sobie świetnie, odczuwa dotkliwie brak mężczyzny w swoim życiu. Zainteresować ją będą chcieli trzej kandydaci. Pierwszy z nich to niepoprawny romantyk i amator muzyki jazzowej i literatury - Szymon, drugi to pochodzący z Niemiec wielbiciel zwierząt, biznesmen i kolekcjoner Michael, trzeci to wegetarian i pasjonat jogi o imieniu Leszek. Kasia wybierze jednego z nich bez możliwości sugerowania się ich powierzchownością.