Zamiana żon (4/6)

Zamiana żon (4/6)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Emilia i Przemek z Bytomia wraz z siedmiorgiem dzieci tworzą śląską rodzinę. Pani domu troszczy się o porządek i posiłki. Natomiast Beata ze Szczecinka nie cierpi gotować, ale kocha imprezy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W programie żony, pochodzące z różnych sfer i środowisk zamieniają się rodzinami. W pierwszej części programu spróbują się one dostosować się do zasad panujących w nowej familii. W finalne zaś będą wprowadzać swoje reguły. Zobaczymy, jak te znacznie różniące się od siebie rodziny, dokonują ważnych wyborów. Pojawią się kwestie dotyczące codziennych wydatków, gotowania, czy prac domowych. Dowiemy się także, jakie oczekiwania mają wobec partnerów bohaterki programu oraz jaki podział obowiązków rodzicielskich istnieje w ich związakach. W trakcie programu obie strony nauczą się czegoś o sobie i spojrzą na swoją rodzinę z innej perspektywy. Przekonamy się też, czy sprawdzone recepty z jednej rodziny mają swoje zastosowanie w innych warunkach.

Emilia i Przemek z Bytomia wraz z siedmiorgiem dzieci tworzą tradycyjną, śląską rodzinę. Pani domu troszczy się o porządek i posiłki dla domowników. Jej królestwem jest kuchnia, centrum zarządzania familią i strefa relaksu w jednym. Bohaterka do swojego wyglądu nie przywiązuje zbyt dużej wagi. Cały swój czas poświęca, by dbać o dom i dzieci. Natomiast Beata ze Szczecinka wraz z mężem Jarkiem i dwojgiem dzieci czerpie z życia pełnymi garściami. Kobieta nie cierpi gotować, za to kocha imprezy i festiwale techno. Uwielbia też błyszczeć i dlatego zawsze jest zadbana. Widzowie przekonają się, czy zrobi wrażenie w krainie czarnego złota.