Zamiana żon (1/6)

Zamiana żon (1/6)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:W domu Patrycji i Damiana spożywa się dużo słodyczy oraz fast foodów. Rodzina zdrowe posiłki uważa za pozbawione smaku. Innego zdania są Marta i Tomek, których kochają sport oraz zdrowe odżywianie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W programie żony, pochodzące z różnych sfer i środowisk zamieniają się rodzinami. W pierwszej części programu spróbują się one dostosować się do zasad panujących w nowej familii. W finalne zaś będą wprowadzać swoje reguły. Zobaczymy, jak te znacznie różniące się od siebie rodziny, dokonują ważnych wyborów. Pojawią się kwestie dotyczące codziennych wydatków, gotowania, czy prac domowych. Dowiemy się także, jakie oczekiwania mają wobec partnerów bohaterki programu oraz jaki podział obowiązków rodzicielskich istnieje w ich związakach. W trakcie programu obie strony nauczą się czegoś o sobie i spojrzą na swoją rodzinę z innej perspektywy. Przekonamy się też, czy sprawdzone recepty z jednej rodziny mają swoje zastosowanie w innych warunkach.

W domu Patrycji i Damiana spożywa się dużo słodyczy i fast foodów. Patrycja pracuje w punkcie z kebabami, a jej partner w pizzerii. W kwestii jedzenia zdecydowanie lubią sobie dogadzać. Liczna rodzina zdrowe posiłki uważa za pozbawione smaku, a "fit" styl życia za chwilową modę. Innego zdania są Marta i Tomek, których kochają sport i zdrowe odżywiania. Dietetyczka zamiast czekolady podaje dzieciom pieczone warzywa i koktajle z jarmużu. Familia rzadko siedzi w domu, a wspólny czas spędza na uprawianiu sportu. Gdy panie zamienią się rodzinami, Patrycja po raz pierwszy od kilku lat stanie na wadze, a Marta będzie zszokowana tym, co dzieci mogą oglądać w telewizji. Obie kobiety uważają, że to ich styl życia jest właściwy. Widzowie przekonają się, czy pod koniec zamiany będą tego równie pewne.