Zakup kontrolowany (6/10)

Zakup kontrolowany (6/10)

magazyn motoryzacyjny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Adam Kornacki i Krzysztof Róg mają znaleźć samochód ekonomiczny, w którym łatwo będzie można zamocować foteliki dla dzieci, posiadający komputer pokładowy i komplet poduszek powietrznych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Polski rynek aut używanych przyprawia każdego o zawrót głowy. Ekipa programu pomaga widzom w poszukiwaniach jak najlepszych egzemplarzy. W każdym odcinku Adam Kornacki i Krzysztof Róg gruntownie omówią trzy auta, które do obejrzenia wskaże bohater programu. Czwarta propozycja to tradycyjnie niespodzianka, niekoniecznie brana pod uwagę przez gościa. Eksperci, bazując na swoim doświadczeniu i zrozumieniu potrzeb kupującego, poszerzą jego horyzonty i pokażą, że mniej oczywisty wybór może być strzałem w dziesiątkę. Poszukają między innymi dobrze wyposażonego auta z dużym bagażnikiem, SUV-a dla zapracowanej matki czy kombi z silnikiem Diesla na długie trasy.

Adam Kornacki i Krzysztof Róg mają za zadanie znaleźć samochód ekonomiczny, w którym łatwo będzie można zamocować foteliki dla dzieci, posiadający komputer pokładowy, elektrycznie sterowane lusterka i komplet poduszek powietrznych. Cena auta nie może przekraczać 19 tysięcy złotych.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także