Zakup kontrolowany (4/10)

Zakup kontrolowany (4/10)

magazyn motoryzacyjny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:W tym odcinku ekipa zajmie się poszukiwaniem samochodu kombi z segmentu premium. Idalia potrzebuje dobrze wyposażonego auta na długie trasy. Jest skłonna zapłacić za wymarzony samochód 120 tys. zł.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 30 października
dziś
5:00 TVN Turbo (z napisami)

Opis

Polski rynek aut używanych przyprawia każdego o zawrót głowy. Ekipa programu pomaga widzom w poszukiwaniach jak najlepszych egzemplarzy. W każdym odcinku Adam Kornacki i Krzysztof Róg gruntownie omówią trzy auta, które do obejrzenia wskaże bohater programu. Czwarta propozycja to tradycyjnie niespodzianka, niekoniecznie brana pod uwagę przez gościa. Eksperci, bazując na swoim doświadczeniu i zrozumieniu potrzeb kupującego, poszerzą jego horyzonty i pokażą, że mniej oczywisty wybór może być strzałem w dziesiątkę. Poszukają między innymi dobrze wyposażonego auta z dużym bagażnikiem, SUV-a dla zapracowanej matki czy kombi z silnikiem Diesla na długie trasy.

W tym odcinku ekipa TVN Turbo zajmie się poszukiwaniem samochodu kombi z segmentu premium. Idalia potrzebuje dobrze wyposażonego auta na długie trasy. Jest skłonna zapłacić za wymarzony samochód 120 tysięcy złotych.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także