Zakup kontrolowany (343)

Zakup kontrolowany (343)

magazyn motoryzacyjny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Jacek marzy o samochodzie klasy średniej lub wyższej z mocnym silnikiem. Adam Kornacki zaprezentuje mu sedany i kombi, w których naciśnięcie pedału przyspieszenia powoduje upragnioną reakcję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Adam Kornecki stara się znaleźć samochód, który będzie idealnie pasował do bohatera odcinka - do jego charakteru, potrzeb życiowych, stylu jazdy i możliwości finansowych. Jego ekipa przedstawia bohaterowi cztery propozycje, które najcelniej trafiają w jego gust i oczekiwania - zarówno pomaga znajdować egzemplarze w dobrym stanie, jak i zwraca uwagę na perspektywę dalszej eksploatacji czy ewentualnej odsprzedaży. W tej serii ekipa Adama Korneckiego pomoże między innymi fance potężnych samochodów z napędem na cztery koła, miłośniczce mocnych kompaktów czy wielbicielowi klasycznego stylu.

Jacek marzy o samochodzie klasy średniej lub wyższej z mocnym silnikiem, którego cena nie przekroczy 35 tysięcy złotych. Adam Kornacki zaprezentuje mu sedany i kombi, w których naciśnięcie pedału przyspieszenia powoduje upragnioną reakcję.

Zobacz także