Zakup kontrolowany (341)

Zakup kontrolowany (341)

magazyn motoryzacyjny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Damian swoim nowym autem chce wozić rodzinę, dlatego zależy mu na wygodnej kabinie. Mężczyzna nie ma wymagań co do klasy pojazdu, musi tylko zmieścić się w budżecie ustalonym na 45 tys. zł.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 14 kwietnia
za 13 dni
5:15 TVN Turbo (z napisami)

Opis

Adam Kornecki stara się znaleźć samochód, który będzie idealnie pasował do bohatera odcinka - do jego charakteru, potrzeb życiowych, stylu jazdy i możliwości finansowych. Jego ekipa przedstawia bohaterowi cztery propozycje, które najcelniej trafiają w jego gust i oczekiwania - zarówno pomaga znajdować egzemplarze w dobrym stanie, jak i zwraca uwagę na perspektywę dalszej eksploatacji czy ewentualnej odsprzedaży. W tej serii ekipa Adama Korneckiego pomoże między innymi fance potężnych samochodów z napędem na cztery koła, miłośniczce mocnych kompaktów czy wielbicielowi klasycznego stylu.

Damian swoim nowym autem chce wozić rodzinę, dlatego zależy mu na wygodnej i pojemnej kabinie, zapewniającej jak największy komfort pasażerom. Mężczyzna nie ma konkretnych wymagań co do klasy poszukiwanego pojazdu, musi tylko zmieścić się w budżecie ustalonym na 40-45 tysięcy złotych.

Zobacz także