Zakup kontrolowany (339)

Zakup kontrolowany (339)

magazyn motoryzacyjny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Robert szuka auta, które będzie nowsze od obecnego, funkcjonalne, pomieści jego trzyosobową rodzinę, a jego cena nie przekroczy 35 tysięcy złotych. Adam Kornacki spróbuje go przekonać do automatu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 12 kwietnia
za 11 dni
5:15 TVN Turbo (z napisami)

Opis

Adam Kornecki stara się znaleźć samochód, który będzie idealnie pasował do bohatera odcinka - do jego charakteru, potrzeb życiowych, stylu jazdy i możliwości finansowych. Jego ekipa przedstawia bohaterowi cztery propozycje, które najcelniej trafiają w jego gust i oczekiwania - zarówno pomaga znajdować egzemplarze w dobrym stanie, jak i zwraca uwagę na perspektywę dalszej eksploatacji czy ewentualnej odsprzedaży. W tej serii ekipa Adama Korneckiego pomoże między innymi fance potężnych samochodów z napędem na cztery koła, miłośniczce mocnych kompaktów czy wielbicielowi klasycznego stylu.

Robert szuka auta, które będzie nowsze od obecnego, funkcjonalne, pomieści jego trzyosobową rodzinę, a jego cena nie przekroczy 35 tysięcy złotych. Jest zwolennikiem skrzyni manualnych, ale Adam Kornacki spróbuje go przekonać do automatu.

Zobacz także