Zakup kontrolowany (338)

Zakup kontrolowany (338)

magazyn motoryzacyjny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Maja szuka auta, któremu nie jest straszna żadna droga. Jej budżet to 120 tys. zł. Zadanie utrudnia fakt, że godne uwagi egzemplarze szybko znikają z rynku nawet pomimo stosunkowo wysokiej ceny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Adam Kornecki stara się znaleźć samochód, który będzie idealnie pasował do bohatera odcinka - do jego charakteru, potrzeb życiowych, stylu jazdy i możliwości finansowych. Jego ekipa przedstawia bohaterowi cztery propozycje, które najcelniej trafiają w jego gust i oczekiwania - zarówno pomaga znajdować egzemplarze w dobrym stanie, jak i zwraca uwagę na perspektywę dalszej eksploatacji czy ewentualnej odsprzedaży. W tej serii ekipa Adama Korneckiego pomoże między innymi fance potężnych samochodów z napędem na cztery koła, miłośniczce mocnych kompaktów czy wielbicielowi klasycznego stylu.

Maja szuka przestronnego auta, któremu nie jest straszna żadna droga. Jej budżet to 120 tysięcy złotych. Zadanie utrudnia fakt, że godne uwagi egzemplarze bardzo szybko znikają z rynku nawet pomimo stosunkowo wysokiej ceny. Adam Kornacki znajdzie dla niej cztery mocno różniące się do siebie auta, oferujące zupełnie inne doznania.

Zobacz także