Zakup kontrolowany (333)

Zakup kontrolowany (333)

magazyn motoryzacyjny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Magda lubi szybkie samochody - aktualnie jeździ Suzuki Swift Sport, ale szuka czegoś z pazurem. Jej budżet to 75 tysięcy - Adam Kornacki podejmie trud, aby wstrzelić się w jej motoryzacyjny gust.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 26 października
za 3 dni
2:20 TVN Turbo (z napisami)
czwartek, 31 października
za 8 dni
3:35 TVN Turbo (z napisami)

Opis

Adam Kornecki stara się znaleźć samochód, który będzie idealnie pasował do bohatera odcinka - do jego charakteru, potrzeb życiowych, stylu jazdy i możliwości finansowych. Jego ekipa przedstawia bohaterowi cztery propozycje, które najcelniej trafiają w jego gust i oczekiwania - zarówno pomaga znajdować egzemplarze w dobrym stanie, jak i zwraca uwagę na perspektywę dalszej eksploatacji czy ewentualnej odsprzedaży. W tej serii ekipa Adama Korneckiego pomoże między innymi fance potężnych samochodów z napędem na cztery koła, miłośniczce mocnych kompaktów czy wielbicielowi klasycznego stylu.

Magda lubi szybkie samochody - aktualnie jeździ Suzuki Swift Sport, ale szuka czegoś wygodniejszego, z pazurem i przyciągającego uwagę. Jej budżet to 75 tysięcy - Adam Kornacki podejmie trud, aby wstrzelić się w jej motoryzacyjny gust.

Zobacz także