Zakup kontrolowany (330)

Zakup kontrolowany (330)

magazyn motoryzacyjny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Mariola pracuje niedaleko domu, dlatego wybrała samochód hybrydowy, ale postanowiła, że czas na spełnienie marzeń o kabriolecie. Samochód musi sprawdzić się podczas wypadów za miasto.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon programu, w którym Adam Kornacki pomaga widzom w wyborze samochodu dopasowanego do ich oczekiwań, stylu życia i - co bardzo ważne - budżetu. Pod lupę bierze zwłaszcza auta używane, ale kiedy trzeba, wnikliwie wczytuje się w salonowe broszury i internetowe konfiguratory, by doradzić w wyborze nowego samochodu. Twórcy magazynu dokładają wszelkich starań, aby kupujący auto odjechał z programu zadowolony, a widz dowiedział się jak najwięcej o autach omawianego segmentu.

Mariola jest psychologiem oraz mamą na pełen etat. Pracuje niedaleko domu, dlatego wybrała samochód hybrydowy, ale postanowiła, że czas na spełnienie marzeń o kabriolecie. Samochód musi sprawdzić się podczas wypadów poza miasto i charakteryzować się wygodą oraz komfortem podczas jazdy po stolicy. Adam Kornacki zaproponuje samochody nie starsze niż 10 lat, zadbane i koniecznie z hard topem, mieszczące się w budżecie 17 tysięcy złotych.

Zobacz także