Zakup kontrolowany (329)

Zakup kontrolowany (329)

magazyn motoryzacyjny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Ola szuka ekonomicznego samochodu do poruszania się po mieście. Nie będzie robić dużych tras, dlatego najlepszym wyborem jest silnik benzynowy. Kwota, jaką może przeznaczyć, to maksymalnie 7 tys. zł.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 21 kwietnia
za 11 dni
5:15 TVN Turbo (z napisami)

Opis

Kolejny sezon programu, w którym Adam Kornacki pomaga widzom w wyborze samochodu dopasowanego do ich oczekiwań, stylu życia i - co bardzo ważne - budżetu. Pod lupę bierze zwłaszcza auta używane, ale kiedy trzeba, wnikliwie wczytuje się w salonowe broszury i internetowe konfiguratory, by doradzić w wyborze nowego samochodu. Twórcy magazynu dokładają wszelkich starań, aby kupujący auto odjechał z programu zadowolony, a widz dowiedział się jak najwięcej o autach omawianego segmentu.

Aleksandra szuka małego, ekonomicznego samochodu do poruszania się po mieście. Nie będzie robić dużych tras, dlatego najlepszym wyborem jest silnik benzynowy. Ola jest miłośniczką jazdy konnej i ma własnego wierzchowca, dlatego równie ważny jest bagażnik, który będzie mógł pomieścić wszystkie potrzebne sprzęty dla konia. Kwota, jaką może przeznaczyć, to maksymalnie 7 tysięcy złotych.

Zobacz także