Zakup kontrolowany (328)

Zakup kontrolowany (328)

magazyn motoryzacyjny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Joanna rozpoczyna swoją przygodę z offroadem. Potrzebuje taniej w eksploatacji terenówki kosztującej nie więcej niż 20 tysięcy złotych. Jej małym marzeniem jest wzięcie udziału w Rajdzie Dakar.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon programu, w którym Adam Kornacki pomaga widzom w wyborze samochodu dopasowanego do ich oczekiwań, stylu życia i - co bardzo ważne - budżetu. Pod lupę bierze zwłaszcza auta używane, ale kiedy trzeba, wnikliwie wczytuje się w salonowe broszury i internetowe konfiguratory, by doradzić w wyborze nowego samochodu. Twórcy magazynu dokładają wszelkich starań, aby kupujący auto odjechał z programu zadowolony, a widz dowiedział się jak najwięcej o autach omawianego segmentu.

Joanna zaczyna przygodę z offroadem, dlatego potrzebuje taniej w eksploatacji terenówki kosztującej nie więcej niż 20 tysięcy złotych. Kobieta lubi prostotę i łatwe w obsłudze samochody. Małym marzeniem Asi jest wzięcie udziału w Rajdzie Dakar - poszukiwane auto jest potrzebne do nauki jazdy w terenie, weekendowych zabaw, odkrywania i czerpania przyjemności z kolejnego wyzwania.

Zobacz także