Zakup kontrolowany (324)

Zakup kontrolowany (324)

magazyn motoryzacyjny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Tomasz ma dość swojego kombi, dlatego poszukuje auta dynamicznego, nieawaryjnego i niedużego. Rodzaj paliwa i pojemność silnika nie gra roli, ważne, żeby to był silnik bezusterkowy i z dużą mocą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 21 października
za 5 dni
13:45 TVN Turbo (z napisami)

Opis

Kolejny sezon programu, w którym Adam Kornacki pomaga widzom w wyborze samochodu dopasowanego do ich oczekiwań, stylu życia i - co bardzo ważne - budżetu. Pod lupę bierze zwłaszcza auta używane, ale kiedy trzeba, wnikliwie wczytuje się w salonowe broszury i internetowe konfiguratory, by doradzić w wyborze nowego samochodu. Twórcy magazynu dokładają wszelkich starań, aby kupujący auto odjechał z programu zadowolony, a widz dowiedział się jak najwięcej o autach omawianego segmentu.

Tomasz ma dość swojego kombi, dlatego poszukuje auta dynamicznego, nieawaryjnego i niedużego. Rodzaj paliwa i pojemność silnika nie gra roli, ważne, żeby to był silnik bezusterkowy i z dużą mocą, najlepiej w przedziale 150-170 KM. Auto ma się głównie sprawdzić w jeździe miejskiej, ale też w wypadach za miasto. Budżet nie może przekroczyć 35 tysięcy złotych.

Zobacz także