Zakup kontrolowany (323)

Zakup kontrolowany (323)

magazyn motoryzacyjny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Bohaterka odcinka może wydać 50 tys. zł na samochód. Auto powinno mieć duży bagażnik. Ważnym aspektem wyposażenia będą również rozsądne systemy bezpieczeństwa wspomagające codzienną jazdę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon programu, w którym Adam Kornacki pomaga widzom w wyborze samochodu dopasowanego do ich oczekiwań, stylu życia i - co bardzo ważne - budżetu. Pod lupę bierze zwłaszcza auta używane, ale kiedy trzeba, wnikliwie wczytuje się w salonowe broszury i internetowe konfiguratory, by doradzić w wyborze nowego samochodu. Twórcy magazynu dokładają wszelkich starań, aby kupujący auto odjechał z programu zadowolony, a widz dowiedział się jak najwięcej o autach omawianego segmentu.

Asia może wydać 50 tysięcy złotych na samochód do używania w mieście oraz okazyjnych wyjazdów za miasto. Auto musi mieć duży i wygodny bagażnik, ponieważ Asia ma psa, którego zabiera ze sobą na rodzinne wypady. Ważnym aspektem wyposażenia samochodu są dla niej rozsądne systemy bezpieczeństwa wspomagające codzienną jazdę, ponieważ w przyszłości bohaterka zamierza przekazać auto swojej mamie.

Zobacz także