Zakup kontrolowany (321)

Zakup kontrolowany (321)

magazyn motoryzacyjny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Bartek szuka samochodu na co dzień z możliwością wypadu w trasę. Będzie to jego pierwszy samochód, dlatego w jego sferze poszukiwań jest niezawodny kompakt, najlepiej pięciodrzwiowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejny sezon programu, w którym Adam Kornacki pomaga widzom w wyborze samochodu dopasowanego do ich oczekiwań, stylu życia i - co bardzo ważne - budżetu. Pod lupę bierze zwłaszcza auta używane, ale kiedy trzeba, wnikliwie wczytuje się w salonowe broszury i internetowe konfiguratory, by doradzić w wyborze nowego samochodu. Twórcy magazynu dokładają wszelkich starań, aby kupujący auto odjechał z programu zadowolony, a widz dowiedział się jak najwięcej o autach omawianego segmentu.

Bartek szuka samochodu na co dzień z możliwością wypadu w trasę kilka razy do roku. Będzie to jego pierwszy samochód, dlatego w jego sferze poszukiwań jest niezawodny kompakt, najlepiej pięciodrzwiowy. Jego ulubionymi markami są samochody francuskie. Ważnym aspektem jest możliwość montażu instalacji gazowej. Bohater dysponuje budżetem maksymalnie 15 tysięcy złotych.

Zobacz także