Zakup kontrolowany (318)

Zakup kontrolowany (318)

magazyn motoryzacyjny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Filip jeździ volkswagenem passatem, którego chętnie zamieniłby na model z bardziej młodzieżową linią nadwozia. Poszukuje auta w cenie do 40 tys. złotych, które ma służyć do dojazdów na uczelnię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Polski rynek aut używanych przyprawia każdego o zawrót głowy. Ekipa programu pomaga widzom w poszukiwaniach jak najlepszych egzemplarzy. W każdym odcinku Adam Kornacki i Krzysztof Róg gruntownie omówią trzy auta, które do obejrzenia wskaże bohater programu. Czwarta propozycja to tradycyjnie niespodzianka, niekoniecznie brana pod uwagę przez gościa. Eksperci, bazując na swoim doświadczeniu i zrozumieniu potrzeb kupującego, poszerzą jego horyzonty i pokażą, że mniej oczywisty wybór może być strzałem w dziesiątkę. Poszukają między innymi dobrze wyposażonego auta z dużym bagażnikiem, SUV-a dla zapracowanej matki czy kombi z silnikiem Diesla na długie trasy.

21-letni Filip jeździ Volkswagenem Passatem, którego chętnie zamieniłby na model z bardziej młodzieżową linią nadwozia. Poszukuje auta w cenie do 40 tysięcy złotych, które ma służyć do codziennej jazdy na uczelnię. Bohater lubi podróżować, dlatego ważna jest dla niego również wygoda i ekonomia podczas dłuższych tras.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także