Zakup kontrolowany (317)

Zakup kontrolowany (317)

magazyn motoryzacyjny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Ryszard poszukuje SUV-a, który będzie sprawdzał się podczas spotkań i podróży biznesowych. Samochód ma nie tylko być reprezentacyjny, ale też świetnie odnajdywać się w różnorodnym terenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 25 października
dziś
5:00 TVN Turbo (z napisami)

Opis

Polski rynek aut używanych przyprawia każdego o zawrót głowy. Ekipa programu pomaga widzom w poszukiwaniach jak najlepszych egzemplarzy. W każdym odcinku Adam Kornacki i Krzysztof Róg gruntownie omówią trzy auta, które do obejrzenia wskaże bohater programu. Czwarta propozycja to tradycyjnie niespodzianka, niekoniecznie brana pod uwagę przez gościa. Eksperci, bazując na swoim doświadczeniu i zrozumieniu potrzeb kupującego, poszerzą jego horyzonty i pokażą, że mniej oczywisty wybór może być strzałem w dziesiątkę. Poszukają między innymi dobrze wyposażonego auta z dużym bagażnikiem, SUV-a dla zapracowanej matki czy kombi z silnikiem Diesla na długie trasy.

Ryszard poszukuje dynamicznego SUV-a, który będzie sprawdzał się podczas spotkań i podróży biznesowych. Samochód ma nie tylko być reprezentacyjny, ale też świetnie odnajdywać się w różnorodnym terenie, co wiąże się z licznymi zainteresowaniami naszego bohatera. Przewidywany budżet to ok. 250-300 tysięcy złotych.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także