Zakup kontrolowany (315)

Zakup kontrolowany (315)

magazyn motoryzacyjny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Adam i Krzysztof pomogą Hubertowi, który poszukuje rodzinnego i pakownego kombi. Samochód służyć również do przewożenia różnego rodzaju ładunków potrzebnych do prowadzenia gospodarstwa rolnego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Polski rynek aut używanych przyprawia każdego o zawrót głowy. Ekipa programu pomaga widzom w poszukiwaniach jak najlepszych egzemplarzy. W każdym odcinku Adam Kornacki i Krzysztof Róg gruntownie omówią trzy auta, które do obejrzenia wskaże bohater programu. Czwarta propozycja to tradycyjnie niespodzianka, niekoniecznie brana pod uwagę przez gościa. Eksperci, bazując na swoim doświadczeniu i zrozumieniu potrzeb kupującego, poszerzą jego horyzonty i pokażą, że mniej oczywisty wybór może być strzałem w dziesiątkę. Poszukają między innymi dobrze wyposażonego auta z dużym bagażnikiem, SUV-a dla zapracowanej matki czy kombi z silnikiem Diesla na długie trasy.

Adam Kornacki i Krzysztof Róg pomogą 32-letniemu Hubertowi, który poszukuje rodzinnego i pakownego kombi. Samochód służyć również do przewożenia różnego rodzaju ładunków potrzebnych do prowadzenia gospodarstwa rolnego. Budżet przeznaczony na zakup auta to około 45 tysięcy złotych.

Zobacz także