Zakup kontrolowany (2/10)

Zakup kontrolowany (2/10)

magazyn motoryzacyjny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Piotr potrzebuje przestronnego, dobrze wyposażonego kombi, wyprodukowanego najpóźniej w 2010 roku. Wolałby silnik benzynowy, ale nie wyklucza oszczędnego diesla. Cena nie może przekroczyć 50 tys. zł.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 29 października
za 8 dni
5:00 TVN Turbo (z napisami)

Opis

Polski rynek aut używanych przyprawia każdego o zawrót głowy. Ekipa programu pomaga widzom w poszukiwaniach jak najlepszych egzemplarzy. W każdym odcinku Adam Kornacki i Krzysztof Róg gruntownie omówią trzy auta, które do obejrzenia wskaże bohater programu. Czwarta propozycja to tradycyjnie niespodzianka, niekoniecznie brana pod uwagę przez gościa. Eksperci, bazując na swoim doświadczeniu i zrozumieniu potrzeb kupującego, poszerzą jego horyzonty i pokażą, że mniej oczywisty wybór może być strzałem w dziesiątkę. Poszukają między innymi dobrze wyposażonego auta z dużym bagażnikiem, SUV-a dla zapracowanej matki czy kombi z silnikiem Diesla na długie trasy.

38-letni Piotr potrzebuje przestronnego, dobrze wyposażonego kombi, wyprodukowanego najpóźniej w 2010. Bohater wolałby silnik benzynowy, ale nie wyklucza też oszczędnego, Diesla - pod warunkiem, że będzie on dynamiczny. Cena auta nie może przekroczyć 50 tys. złotych.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także