Zakup kontrolowany (10-ost.)
magazyn motoryzacyjny Polska 2022
W skrócie: | Filip szuka komfortowego auta do częstych podróży. Interesują go przede wszystkim SUV-y. Może przeznaczyć 120 tysięcy złotych. Adam Kornacki zaprezentuje samochody z Niemiec, Korei Południowej i USA. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
wtorek, 13 maja za 5 dni |
12:45 | TVN Turbo (z napisami) |
Opis
Już po raz trzydziesty czwarty Adam Kornacki i jego ekipa będą pomagać widzom w wyborze wymarzonego samochodu. Tym razem zobaczymy auta z warszawskiego i krakowskiego rynku. Zgodnie z oczekiwaniami widzów wiele odcinków poświęconych będzie samochodom typowo miejskim, w różnych przedziałach cenowych. Kornacki zaprezentuje też pojazdy elektryczne i opowie, jak można otrzymać rządowe dofinansowanie na tego typu samochód.
Filip szuka komfortowego auta do częstych podróży. Interesują go przede wszystkim SUV-y. Na pojazd może przeznaczyć 120 tysięcy złotych. Adam Kornacki zaprezentuje mu bardzo różnorodne samochody. Przyjrzymy się autom z Niemiec, Korei Południowej i Stanów Zjednoczonych.
Zobacz także
- Zakup kontrolowany (372) - magazyn motoryzacyjny - noc czw./pt., 8 na 9 maja 4:55
- Zakup kontrolowany (8/10) - magazyn motoryzacyjny - piątek, 9 maja 12:45
- Zakup kontrolowany (373) - magazyn motoryzacyjny - noc pt./sob., 9 na 10 maja 5:05
- Zakup kontrolowany (2/10) - magazyn motoryzacyjny - sobota, 10 maja 23:00
- Zakup kontrolowany (374) - magazyn motoryzacyjny - noc sob./niedz., 10 na 11 maja 5:25
- Zakup kontrolowany (4/10) - magazyn motoryzacyjny - niedziela, 11 maja 10:00 i 3 późniejsze emisje
- Zakup kontrolowany (376) - magazyn motoryzacyjny - noc niedz./pon., 11 na 12 maja 5:10
- Zakup kontrolowany (9/10) - magazyn motoryzacyjny - poniedziałek, 12 maja 12:45
- Zakup kontrolowany (378) - magazyn motoryzacyjny - noc pon./wt., 12 na 13 maja 4:55
- Zakup kontrolowany (379) - magazyn motoryzacyjny - noc wt./śr., 13 na 14 maja 4:55