Zakochani po uszy 3 (183)

Zakochani po uszy 3 (183)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Grabowska, Michał Meyer, Kamila Kamińska, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Regina Zawadzka, Monika Szczęsna-Jurga, Arkadiusz Luboń, Marcin Solarz
W skrócie:Po odebraniu fałszywych dokumentów Sylwia chce wyjechać na Dominikanę. Potrzebuje pieniędzy. Postanawia włamać się na konto kliniki. Laura posuwa jej jednak inny pomysł. Bartek spotyka się z Anią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 29 marca
dziś
14:30 TVN 7 (powtórka)

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Po odebraniu fałszywych dokumentów Sylwia chce jak najszybciej wyjechać na Dominikanę. Potrzebuje jednak pieniędzy. Postanawia włamać się na konto kliniki. Laura posuwa jej jednak całkiem inny pomysł. Bartek nadal spotyka się z Anią. Pomimo tego Paweł jest przekonany, że chłopak jest gejem. Zakłada się z Kubą, że go poderwie. Danuta prosi Sonię o pomoc w pogodzeniu swoich synów. Do miasta wraca Malwina.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także