Zakochani po uszy 3 (160)

Zakochani po uszy 3 (160)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Grabowska, Michał Meyer, Kamila Kamińska, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Regina Zawadzka, Monika Szczęsna-Jurga, Arkadiusz Luboń, Marcin Solarz
W skrócie:Zosia rodzi córeczkę. Przejęty Kuba ma przeczucie, że to jego dziecko, ale dziewczyna nie chce powiedzieć mu prawdy. Sabina zdobywa próbki do badań DNA. Bartek uświadamia matce, że Tymon ją okłamał.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Zosia rodzi córeczkę. Przejęty Kuba ma przeczucie, że to jego dziecko, ale dziewczyna nie chce powiedzieć mu prawdy. Sabina obiecuje, że sprawdzi, jak wygląda sytuacja. Zdobywa próbki niezbędne do przeprowadzenia badań DNA. Bartek uświadamia matce, że Tymon ją okłamał i Sonia nie jest jego dziewczyną. Danuta decyduje się odwiedzić Tymona w mieszkaniu dziewczyn, by dowiedzieć się prawdy. Martwi ją również fakt, że Bartek jest zazdrosny o Sonię.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także