x

Zakochani po uszy (195)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Grabowska, Michał Meyer, Kamila Kamińska, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Regina Zawadzka, Monika Szczęsna-Jurga, Arkadiusz Luboń, Marcin Solarz
W skrócie:Wojtek szuka Klaudii, by dać jej nauczkę za narażenie zdrowia Asi i jej dziecka. Dociera do niego informacja o rzekomym samobójstwie kobiety, lecz nie daje się zwieść. Paweł próbuje poderwać Bartka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Wojtek usiłuje znaleźć Klaudię i dać jej nauczkę za to, że naraziła zdrowie Asi i jej dziecka. Tymon ostrzega dziewczynę, ale ona zdaje się tym nie przejmować. Wkrótce do Wojtka dociera informacja o rzekomym samobójstwie Klaudii, ale on nie daje się nabrać. Sonia dowiaduje się od dziennikarza, że brat mężczyzny również padł ofiarą Olgierda. Przekazuje dziewczynie dowody obciążające oszusta. Asia martwi się o przyszłość związku Wiki i Marcina. Wkrótce widzi przyjaciółkę z Adamem, kolegą z pracy. Paweł stara się poderwać Bartka. Proponuje mu, żeby wspólnie przygotowali wykład na konferencję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także