x

Zakochani po uszy (194)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Grabowska, Michał Meyer, Kamila Kamińska, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Regina Zawadzka, Monika Szczęsna-Jurga, Arkadiusz Luboń, Marcin Solarz
W skrócie:Asia wychodzi ze szpitala. Nie zgadza się, by Piotr zatrudnił dla niej ochroniarza. Nowak robi to w tajemnicy przed narzeczoną. Tymon stara się naprawić relacje z Sonią, ale ona nie potrafi mu zaufać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Asia wychodzi ze szpitala. Nie zgadza się jednak, żeby Piotr zatrudnił dla niej ochroniarza. Nowak mimo wszystko robi to w tajemnicy przed narzeczoną. Wkrótce Popiel razem z Wiki pojawia się w gabinecie weterynaryjnym. Po spotkaniu z Marcinem zaczyna martwić się o małżeństwo swojej przyjaciółki. Tymon stara się naprawić relacje z Sonią, jednak dziewczyna nie potrafi mu zaufać. Klaudia jest zazdrosna. Sylwia wyznaje Jackowi, że uciekła z więzienia. Mężczyzna zamierza zapewnić jej kryjówkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także