x

Zakochani po uszy (174)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Grabowska, Michał Meyer, Kamila Kamińska, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Regina Zawadzka, Monika Szczęsna-Jurga, Arkadiusz Luboń, Marcin Solarz
W skrócie:Nieszczęśliwie zakochana Paula cały czas stara się być przy Jagódce. Kiedy pani Jola dowiaduje się o uczuciach dziewczyny, radzi, aby jak najszybciej zapomniała o Kubie. Umawia ją na randkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Nieszczęśliwie zakochana w Kubie Paula cały czas stara się być przy małej Jagódce. Kiedy pani Jola dowiaduje się o uczuciach dziewczyny, radzi jej, aby jak najszybciej zapomniała o Kubie i znalazła sobie chłopaka. Umawia ją na randkę przez aplikację. Maciek boi się, że kiedy Asia urodzi, to razem z Piotrem oddadzą chłopców ojcom albo do domu dziecka. Kiedy Nowak odkrywa jego obawy, podejmuje ważną decyzję. Asia zgadza się na adopcję siostrzeńców Piotra, ale już jako jego żona. Prawnik informuje Sylwię, że wywalczył dla niej maksymalne obniżenie kary i spędzi w więzieniu tylko półtora roku. Dziewczyna wpada w szał.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)