x

Zakochani po uszy (171)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Grabowska, Michał Meyer, Kamila Kamińska, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Regina Zawadzka, Monika Szczęsna-Jurga, Arkadiusz Luboń, Marcin Solarz
W skrócie:Asia zauważa na ciele wysypkę. Boi się, że zaraziła się odrą. Okazuje się jednak, że to reakcja alergiczna. Laura mówi w sekrecie pani Joli o ciąży Asi. Ta nie potrafi zachować wiadomości dla siebie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Asia zauważa na ciele wysypkę i boi się, że zaraziła się odrą od Maćka. Wkrótce jednak okazuje się, że Wiki i inne dziewczyny, które używały tego samego kosmetyku, co ona, również mają reakcję alergiczną. Laura traci nadzieję, że uda jej się zdobyć uczucia Marcina. Mówi też w sekrecie pani Joli o ciąży Asi. Ta nie potrafi zachować wiadomości dla siebie. Bartek umawia się z Anią na randkę. Tymczasem Klaudia postanawia pomóc Tymonowi zdobyć Sonię.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)