x

Zakochani po uszy (170)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Grabowska, Michał Meyer, Kamila Kamińska, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Regina Zawadzka, Monika Szczęsna-Jurga, Arkadiusz Luboń, Marcin Solarz
W skrócie:Sonia dowiaduje się, że z powodu złej jakości nagrania nie da się odczytać numerów rejestracyjnych auta Olgierda. Bartek i Ania wybierają się na kawę, a Asia zaprasza Piotra na romantyczną kolację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Sonia dowiaduje się od Tymona, że z powodu złej jakości nagrania nie da się odczytać numerów rejestracyjnych auta Olgierda. Wkrótce dziewczyna odkrywa, że Tymon dostał pieniądze na otwarcie pubu od matki. Jest zła, że znowu ją okłamał. Bartek i Ania wybierają się razem na kawę, a Asia zaprasza Piotra na romantyczną kolację. Wyznaje uradowanemu partnerowi, że spodziewa się dziecka. Wkrótce okazuje się, że Maciek prawdopodobnie ma odrę. Asia wpada w panikę, bo choroba ta w jej stanie może być bardzo niebezpieczna.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)