x

Zakochani po uszy (169)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Grabowska, Michał Meyer, Kamila Kamińska, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Regina Zawadzka, Monika Szczęsna-Jurga, Arkadiusz Luboń, Marcin Solarz
W skrócie:Sonia zdobywa nagranie z monitoringu, na którym widać Olgierda. Zostało zarejestrowane w dniu, gdy mężczyzna spotkał się w ich mieszkaniu z Tymonem. Dziewczyna zamierza przekazać materiał prawnikowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Soni udaje się zdobyć nagranie z monitoringu, na którym widać Olgierda. Zostało zarejestrowane w dniu, gdy mężczyzna spotkał się w ich mieszkaniu z Tymonem. Dziewczyna zamierza przekazać materiał prawnikowi. Liczy, że dzięki niemu uda się namierzyć oszusta. Tymon przechwytuje jednak dowód i prosi znajomego grafika, by przetworzył go tak, by stał się nieczytelny. Piotr jest załamany po powrocie z kolejnej rozprawy. W związku z oskarżeniami Sylwii wobec niego wszystko znacznie się przeciągnie. Pani Jola nie może się powstrzymać przed podglądaniem Kuby i Jagódki. Tymczasem Asia robi test ciążowy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)