x

Zakochani po uszy (168)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Grabowska, Michał Meyer, Kamila Kamińska, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Regina Zawadzka, Monika Szczęsna-Jurga, Arkadiusz Luboń, Marcin Solarz
W skrócie:Nowa niania Jagódki nie przypada Pauli do gustu. Dziewczyna w tajemnicy przed Kubą umieszcza w pokoju dziecka kamerkę. Tymon stara się dowiedzieć od Olgierda, kto jest właścicielem firmy Vetrobul.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Nowa niania Jagódki nie przypada Pauli do gustu. Dziewczyna w tajemnicy przed Kubą umieszcza w pokoju dziecka kamerkę ukrytą w przytulance, by mieć opiekunkę na oku. Na początku jednak razem z panią Jolą podglądają Jakuba i jego córeczkę. Tymon stara się dowiedzieć od Olgierda, kto jest właścicielem firmy Vetrobul. Jest pewien, że dzięki tej informacji zdobędzie Sonię, gdyż dziewczyna za wszelką cenę stara się dotrzeć do oszustów, przez których jej ojciec trafił do więzienia. Prawda okazuje się zaskakująca. Piotr namawia Asię, by zaczęli starać się o dziecko.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)