x

Zakochani po uszy (167)

telenowela Polska 2020   od 12 lat
Występują:Katarzyna Grabowska, Michał Meyer, Kamila Kamińska, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Regina Zawadzka, Monika Szczęsna-Jurga, Arkadiusz Luboń, Marcin Solarz
W skrócie:Tomek znajduje Malwinę w hostelu we Wrocławiu. Dziewczyna nie zamierza wracać. Sonia rozmawia z Bartkiem na temat jego ostatniej kłótni z Tymonem. Kuba chce uzyskać prawa rodzicielskie do Jagody.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Tomek znajduje Malwinę w hostelu we Wrocławiu. Dziewczyna oznajmia, że nie zamierza wracać. Sonia rozmawia z Bartkiem na temat ostatniej kłótni pomiędzy nim a Tymonem. Danuta jest pod wrażeniem dziewczyny i chce, żeby młodszy syn wyznał jej prawdę o źródle finansowania jego lokalu. Tymon wpada jednak na kolejny pomysł. Umawia się na spotkanie z Olgierdem, z którym kiedyś pracował w jednej firmie. Okazuje się, że ta sama firma oszukała ojca Soni. Kuba chce uzyskać prawa rodzicielskie do Jagody. Martwi się jednak, że Zosia będzie mu robić problemy w tej kwestii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)