x
Zakochani po uszy (14/140)

Zakochani po uszy (14/140)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Michał Meyer, Kamila Kamińska, Katarzyna Grabowska, Bartek Kotschedoff
Reżyseria:Regina Zawadzka
W skrócie:Rodzina i przyjaciele wspierają Asię podczas poszukiwań nastolatków, którzy widzieli wypadek Sylwii. Pani Jola żałuje złożenia fałszywych zeznań. Chce je wycofać, ale Sylwia na to nie pozwala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodej pani weterynarz, Asi (Katarzyna Grabowska), która razem z przyjacielem Marcinem otwiera gabinet weterynaryjny. Jej życie prywatne legnie w gruzach, gdy przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie. Los stawia jej jednak wkrótce na drodze przystojnego stomatologa, który bardzo jej kogoś przypomina...

W tym odcinku

Rodzina i przyjaciele wspierają Asię podczas poszukiwań nastolatków, którzy widzieli, jak doszło do wypadku Sylwii. Pani Jola zaczyna żałować, że składała fałszywe zeznania. Chce je wycofać, ale Sylwia na to nie pozwala. Tymczasem w gabinecie weterynaryjnym zjawia się Tomek pod pretekstem kolejnego śledztwa. Joanna dowiaduje się przypadkiem, kto jest odpowiedzialny za zniszczenie kamerek w kamienicy. Aktu wandalizmu dopuścili się jej bracia. Paula od dawna jest zakochana w Kubie. Wreszcie umawia się z nim na randkę, stosując podstęp.

Zobacz także