x
Zakochani po uszy (12/140)

Zakochani po uszy (12/140)

telenowela Polska 2019   od 12 lat
Występują:Michał Meyer, Kamila Kamińska, Katarzyna Grabowska, Bartek Kotschedoff
Reżyseria:Regina Zawadzka
W skrócie:Asia ma być przesłuchiwana w sprawie wypadku w kamienicy. Próbuje udowodnić swoją niewinność. Sylwia fałszuje jednak wyniki obdukcji i namawia panią Jolę, by zeznawała przeciwko jej rywalce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie młodej pani weterynarz, Asi (Katarzyna Grabowska), która razem z przyjacielem Marcinem otwiera gabinet weterynaryjny. Jej życie prywatne legnie w gruzach, gdy przyłapuje swojego chłopaka na zdradzie. Los stawia jej jednak wkrótce na drodze przystojnego stomatologa, który bardzo jej kogoś przypomina...

W tym odcinku

Asia zostaje zabrana na komisariat. Ma być przesłuchiwana w sprawie wypadku, do którego doszło w kamienicy. Próbuje udowodnić swoją niewinność, więc opowiada funkcjonariuszom o kłamstwach Sylwii. Niestety, wygląda na to, że sprawa nie zakończy się dla niej pomyślnie. Sylwia fałszuje bowiem wyniki obdukcji i namawia panią Jolę, by zeznawała przeciwko Joannie. Jedyną osobą, która wierzy młodej weterynarz, jest przystojny policjant Tomek. Dzięki mężczyźnie Piotr dowiaduje się wreszcie prawdy o wydarzeniach sprzed dziesięciu lat.

Zobacz także