x
Zakochaj się w Polsce: Trzebnica (24)

Zakochaj się w Polsce: Trzebnica (24)

magazyn Polska 2016   od 7 lat
W skrócie:Tomasz Bednarek podróżuje po Wzgórzach Trzebnickich oraz Dolinie Baryczy. Ogląda archeologiczne wykopaliska, średniowieczne klasztory oraz XIX-wieczne uzdrowisko. Podziwia unikatową przyrodę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tomasz Bednarek udaje się w różne zakątki Polski, by pokazać niezwykłe zabytki, naturę, miejsca i nietuzinkowych ludzi. Odwiedza miejsca, o których niewiele osób słyszało. W każdym z nich prowadzący zdobywa też nowe umiejętności - uczy się konserwować zabytki, wiosłować czy walczyć na miecze. Jego opowieści uzupełniają liczne anegdoty, legendy i ciekawostki. Widzowie zobaczą najbardziej spektakularne zdjęcia lotnicze i timelapsy, które stanowią istotny element każdego odcinka.

Tomek Bednarek wyrusza w podróż po Wzgórzach Trzebnickich oraz Dolinie Baryczy, by zobaczyć archeologiczne wykopaliska, średniowieczne klasztory oraz XIX-wieczne uzdrowisko. To rejony nie tylko o bogatej historii i wyjątkowych zabytkach, lecz także miejsca o unikatowej przyrodzie i dom dla wielu rzadkich gatunków ptaków.

Zobacz także