Zakochaj się w Polsce: Pułtusk i Serock (40)

Zakochaj się w Polsce: Pułtusk i Serock (40)

magazyn Polska 2017   od 7 lat
W skrócie:Tomasz Bednarek odwiedza Pułtusk i Serock, jedne z najstarszych miast Mazowsza, które odwiedził sam Napoleon Bonaparte. Pułtusk nazywany jest Wenecją Mazowsza i słynie z najdłuższego rynku w Europie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tomasz Bednarek udaje się w różne zakątki Polski, by pokazać niezwykłe zabytki, naturę, miejsca i nietuzinkowych ludzi. Odwiedza miejsca, o których niewiele osób słyszało. W każdym z nich prowadzący zdobywa też nowe umiejętności - uczy się konserwować zabytki, wiosłować czy walczyć na miecze. Jego opowieści uzupełniają liczne anegdoty, legendy i ciekawostki. Widzowie zobaczą najbardziej spektakularne zdjęcia lotnicze i timelapsy, które stanowią istotny element każdego odcinka.

Tomasz Bednarek odwiedza Pułtusk i Serock, jedne z najstarszych miast Mazowsza, które odwiedził sam Napoleon Bonaparte. Pułtusk nazywany jest Wenecją Mazowsza i słynie z najdłuższego rynku w Europie, który mierzy 400 metrów. Zwiedzających zachwyca tutejszy zamek, który gościł niegdyś polskich królów. Serock zaś to popularne miejsce weekendowych wypadów warszawiaków. W 2016 roku miasto zyskało miano najlepszego kurortu na Mazowszu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także