x
Zakochaj się w Polsce: Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu (191)

Zakochaj się w Polsce: Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu (191)

magazyn Polska 2020   od 7 lat
W skrócie:Twórcy odcinka goszczą w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Do tej znanej w Europie sali koncertowej trafiają najwybitniejsze orkiestry symfoniczne świata. Panują tu znakomite warunki akustyczne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Tomasz Bednarek udaje się w różne zakątki Polski, by pokazać niezwykłe zabytki, naturę, miejsca i nietuzinkowych ludzi. Odwiedza miejsca, o których niewiele osób słyszało. W każdym z nich prowadzący zdobywa też nowe umiejętności - uczy się konserwować zabytki, wiosłować czy walczyć na miecze. Jego opowieści uzupełniają liczne anegdoty, legendy i ciekawostki. Widzowie zobaczą najbardziej spektakularne zdjęcia lotnicze i timelapsy, które stanowią istotny element każdego odcinka.

Twórcy odcinka goszczą w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Do tej znanej w Polsce i Europie sali koncertowej trafiają najwybitniejsze orkiestry symfoniczne świata. Panują w niej znakomite warunki akustyczne i została ona okrzyknięta nową ikoną architektoniczną miasta i ważnym punktem na muzycznej mapie Europy.

Zobacz także