Zaklinaczka duchów (7)

Zaklinacz dusz

sezon 1 odc. 7

7.3/10

(Ghost Whisperer: Hope and Mercy)

serial fantasy USA 2005   od 12 lat
Występują:Jennifer Love Hewitt, David Conrad, Aisha Tyler, Camryn Manheim
Reżyseria:Bill L. Norton
W skrócie:Melinda odwiedza Jima w szpitalu, gdzie kontaktuje się z nią duch młodej dziewczyny. Zmarła ona podczas rutynowego zabiegu chirurgicznego i chce dokładnie poznać przyczynę swojej śmierci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Posiadająca wrodzone zdolności parapsychiczne Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) stara się pomagać zagubionym duszom i osobom szukającym kontaktu ze zmarłymi bliskimi. Wiele osób odnosi się do jej umiejętności sceptycznie, gdyż nie wszystkie wizje są spójne i oczywiste, jednak sama Melinda ma świadomość, że jej zdolności są prawdziwym darem.

W tym odcinku

Jim, mąż Melindy, trafia do szpitala po wypadku samochodowym. W czasie odwiedzin Gordon poznaje ducha młodej mężatki, Hope, która zmarła w klinice w wyniku powikłań pooperacyjnych po prostym zabiegu. Zjawa prosi Melindę, by pomogła jej mężowi pogodzić się z jej odejściem. Mężczyzna wciąż obwinia się o to, że nie mógł być przy niej w szpitalu. Przy okazji Melinda odkrywa, że do śmierci Hope przyczynił się lekarz, który nie zdaje sobie sprawy z tego, że cierpi na zaniki pamięci.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)