Zaklinaczka duchów (6)

Zaklinacz dusz

sezon 1 odc. 6

7.3/10

(Ghost Whisperer: Homecoming)

serial fantasy USA 2005   od 12 lat
Występują:Jennifer Love Hewitt, David Conrad, Aisha Tyler, Camryn Manheim
Reżyseria:James Frawley
W skrócie:Duch nastolatka prosi Melindę o pomoc w odnalezieniu jego prawdziwej matki. Z rozmowy z kobietą, która adoptowała chłopca dowiaduje się, że matka nie chciała znać syna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Posiadająca wrodzone zdolności parapsychiczne Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) stara się pomagać zagubionym duszom i osobom szukającym kontaktu ze zmarłymi bliskimi. Wiele osób odnosi się do jej umiejętności sceptycznie, gdyż nie wszystkie wizje są spójne i oczywiste, jednak sama Melinda ma świadomość, że jej zdolności są prawdziwym darem.

W tym odcinku

Melinda kupuje meble z pokoju chłopca, który zmarł z powodu wstrząsu anafilaktycznego wywołanego ukąszeniem pszczoły. Wkrótce kobiecie ukazuje się duch młodego właściciela mebli, Jasona. Chłopiec prosi medium, by pomogła mu odnaleźć jego biologiczną matkę. Niebawem Melinda ustala jej miejsce zamieszkania. Okazuje się, ze kobieta założyła rodzinę i ma nastoletnią córkę, która jest w ciąży. Początkowo matka Jasona uważa Melindę za oszustkę, która wykorzystuje ludzką naiwność. Dopiero córka nakłania ją, by wysłuchała tego, co zmarły syn chce jej przekazać za pośrednictwem Melindy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)