Zaklinaczka duchów 5 (95)

Zaklinaczka duchów 5 (95)

(Ghost Whisperer 5: Excessive Forces)

serial fantasy USA 2009   od 12 lat
Występują:Jennifer Love Hewitt, David Conrad, Camryn Manheim, Christoph Sanders
Reżyseria:Kenny Leon
W skrócie:Duch licealisty twierdzi, że zamordował go policjant z Grandview. Melinda postanawia zbadać sprawę. Dowiaduje się, że śmierć chłopaka została uznana za wypadek podczas jazdy na deskorolce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 15 czerwca
za 12 dni
11:10 TV Puls
wtorek, 16 czerwca
za 13 dni
10:10 TV Puls

Opis

Melinda (Jennifer Love Hewitt) porozumiewa się z duchami zmarłych osób. Pomaga im załatwić niedokończone sprawy, co pozwala im opuścić ziemię. Kobietę wspiera jej mąż, strażak Jim Clancy (David Conrad). Mężczyzna kończy studia medyczne i rozpoczyna praktykę. O sekrecie Melindy wiedzą także jej przyjaciółka Della Banks (Camryn Manheim) oraz Eli James (Jamie Kennedy), profesor psychologii z Rockland University. On sam ma dar słyszenia duchów, ale ich nie widzi. Melinda rodzi synka, który podobnie jak ona ma nadnaturalne zdolności.

W tym odcinku

Melindę nawiedza zmarły uczeń, Dylan. Chłopak zginął wskutek wypadku na deskorolce. Duch kieruje oskarżenia wobec policjanta Douglasa Ramseya. Kobieta postanawia sprawdzić, czy stróż prawa odpowiada za śmierć nastolatka. Szukając wyjaśnienia zagadki, kontaktuje się z rówieśnikami Dylana. Okazuje się, że prawdziwą wersję wydarzeń zna córka funkcjonariusza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także