Zaklinaczka duchów 5 (88)

Zaklinaczka duchów 5 (88)

7.3/10

(Ghost Whisperer 5: Till Death Do Us Start)

serial fantasy USA 2009   od 12 lat
Występują:Jennifer Love Hewitt, David Conrad, Camryn Manheim, Christoph Sanders
Reżyseria:Gloria Muzio
W skrócie:Ray, ojciec Jamesa, dostaje zawału serca. Wkrótce Melinda spotyka zjawę jego zmarłej przed laty żony. Kobieta nie może przejść do świata umarłych, gdyż dręczy ją tajemnica z przeszłości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Melinda (Jennifer Love Hewitt) porozumiewa się z duchami zmarłych osób. Pomaga im załatwić niedokończone sprawy, co pozwala im opuścić ziemię. Kobietę wspiera jej mąż, strażak Jim Clancy (David Conrad). Mężczyzna kończy studia medyczne i rozpoczyna praktykę. O sekrecie Melindy wiedzą także jej przyjaciółka Della Banks (Camryn Manheim) oraz Eli James (Jamie Kennedy), profesor psychologii z Rockland University. On sam ma dar słyszenia duchów, ale ich nie widzi. Melinda rodzi synka, który podobnie jak ona ma nadnaturalne zdolności.

W tym odcinku

Ray, ojciec Jamesa, dostaje zawału serca. Wkrótce Melinda spotyka zjawę jego żony, Evelyn. Dusza zmarłej nie może zaznać spokoju w zaświatach, gdyż dręczy ją pewna tajemnica z przeszłości, którą ukrywała przed bliskimi. Wychodzi na jaw, że kobieta nie dochowywała wierności mężowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także