Zaklinaczka duchów (3)

Zaklinacz dusz

sezon 1 odc. 3

7.3/10

(Ghost Whisperer: Ghost, Interrupted)

serial fantasy USA 2005   od 12 lat
Występują:Jennifer Love Hewitt, David Conrad, Aisha Tyler, Camryn Manheim
Reżyseria:Ian Sander
W skrócie:Melinda pomaga dziewczynie leczonej w szpitalu psychiatrycznym. Dziewczynę prześladuje duch jej siostry bliźniaczki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Posiadająca wrodzone zdolności parapsychiczne Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) stara się pomagać zagubionym duszom i osobom szukającym kontaktu ze zmarłymi bliskimi. Wiele osób odnosi się do jej umiejętności sceptycznie, gdyż nie wszystkie wizje są spójne i oczywiste, jednak sama Melinda ma świadomość, że jej zdolności są prawdziwym darem.

W tym odcinku

Po śmierci jednej z nastoletnich sióstr bliźniaczek, zaniepokojeni rodzice oddają drugą z nich do zakładu psychiatrycznego na obserwację, ponieważ dziewczyna dziwnie się zachowuje. Podczas wycieczki pacjentów zakładu do miasta, Natalie, odłącza się od grupy i ukrywa w sklepie Melindy, licząc że w ten sposób ucieknie ze szpitala. Właścicielka lokalu od razu wyczuwa, że nastolatka jest dręczona przez ducha. Okazuje się, że zmarła Zoe chce towarzyszyć siostrze, gdyż jak sądzi dziewczyna sobie bez niej nie poradzi. Melinda postanawia przekonać zjawę, że jej nieustanna obecność jest źródłem problemów psychicznych Natalie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)