Zaklinaczka duchów (16)

Zaklinacz dusz

sezon 1 odc. 16

(Ghost Whisperer: Dead Man's Ridge)

serial fantasy USA 2006   od 12 lat
Występują:Jennifer Love Hewitt, David Conrad, Aisha Tyler, Camryn Manheim
Reżyseria:James Frawley
W skrócie:Dennis zginął w górach. Teraz jego duch próbuje skontaktować się z koleżanką z pracy, Andreą, w której był zakochany z wzajemnością. Brat Dennisa wciąż jest w górach i potrzebuje pomocy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Posiadająca wrodzone zdolności parapsychiczne Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) stara się pomagać zagubionym duszom i osobom szukającym kontaktu ze zmarłymi bliskimi. Wiele osób odnosi się do jej umiejętności sceptycznie, gdyż nie wszystkie wizje są spójne i oczywiste, jednak sama Melinda ma świadomość, że jej zdolności są prawdziwym darem.

W tym odcinku

Dennis pracował w nowojorskiej prokuraturze. Zginął w górach, gdzie pojechał z bratem, by rozsypać prochy zmarłego ojca. Teraz duch Dennisa próbuje skontaktować się z koleżanką z biura, Andreą, w której był zakochany z wzajemnością. Jego brat został ranny podczas wspinaczki. Wciąż jest w górach i potrzebuje pomocy. Dennis liczy, że dziewczyna go odnajdzie. Najpierw jednak Andrea musi skontaktować się z Melindą, dzięki której będzie mogła zrozumieć, co się wydarzyło i wypełnić ostatnią prośbę ukochanego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)