Zaklinaczka duchów (13)

Zaklinacz dusz

sezon 1 odc. 13

7.3/10

(Ghost Whisperer: Friendly Neighborhood Ghost)

serial fantasy USA 2006   od 12 lat
Występują:Jennifer Love Hewitt, David Conrad, Ross McCall, Aisha Tyler
Reżyseria:David Hugh Jones
W skrócie:Dziwne zachowanie sąsiada wprawia Jima i Melindę w osłupienie. Dopiero pojawienie się ducha tłumaczy sytuację. Zjawa nie tylko uprzykrza życie swojej ofierze, ale pragnie ją zabić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Posiadająca wrodzone zdolności parapsychiczne Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) stara się pomagać zagubionym duszom i osobom szukającym kontaktu ze zmarłymi bliskimi. Wiele osób odnosi się do jej umiejętności sceptycznie, gdyż nie wszystkie wizje są spójne i oczywiste, jednak sama Melinda ma świadomość, że jej zdolności są prawdziwym darem.

W tym odcinku

Do opuszczonego budynku naprzeciwko domu Jima i Melindy wprowadza się nowy lokator, Todd. Mężczyzna ku zaskoczeniu sąsiadów zastawia okna domu deskami. Melinda zauważa, że Todda prześladuje duch tajemniczego mężczyzny. Zjawa nie tylko uprzykrza życie swojej ofierze, ale także pragnie ją zabić. Okazuje się, że zmarły jest dziadkiem Stacy, dawnej dziewczyny Todda, która kilka lat wcześniej zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Mężczyzna podejrzewa, że Todd zamordował jego wnuczkę i teraz pragnie pomścić jej śmierć. Melinda, by uratować sąsiada, próbuje odkryć, co stało się z dziewczyną.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)