Zaklinaczka duchów (11)

Zaklinacz dusz

sezon 1 odc. 11

(Ghost Whisperer: Shadow Boxer)

serial fantasy USA 2005   od 12 lat
Występują:Jennifer Love Hewitt, David Conrad, Sonia Braga, Aisha Tyler
Reżyseria:Joanna Kerns
W skrócie:Duch matki młodego boksera prosi Melindę o pomoc. Ona pragnie pogodzenia się syna i męża. Chłopiec znienawidził ojca, który kazał mu uczestniczyć w zawodach, gdy matka umierała w szpitalu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Posiadająca wrodzone zdolności parapsychiczne Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) stara się pomagać zagubionym duszom i osobom szukającym kontaktu ze zmarłymi bliskimi. Wiele osób odnosi się do jej umiejętności sceptycznie, gdyż nie wszystkie wizje są spójne i oczywiste, jednak sama Melinda ma świadomość, że jej zdolności są prawdziwym darem.

W tym odcinku

Jim organizuje mecz bokserski, z którego dochód ma być przeznaczony na odbudowę remizy strażackiej. Jednym z zawodników jest Teo de la Costa. Kiedy Melinda rozmawia z chłopakiem pojawia się koło niego duch jego zmarłej matki, Estelli. Kobieta nie może przejść do świata zmarłych, gdyż martwi się o syna i męża Gilberta. Odkąd odeszła ich relacje się pogorszyły. Chłopak ma żal do matki, że była z ojcem w separacji. Z kolei Gilbertowi nie umie wybaczyć tego, że gdy Estella leżała w szpitalu, zmuszał go treningów. Melinda próbuje pomóc zjawie pogodzić jej bliskich i odnaleźć spokój w zaświatach.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także