Zakazane uczucie
odc. 150
(La que no podia amar)
Występują: | Ana Brenda Contreras, Jorge Salinas, José Ron, Julián Gil |
---|---|
Reżyseria: | Alejandro Gamboa, Salvador Garcini |
W skrócie: | Cynthia opuszcza hacjendę konno, pomimo że lekarz zabronił jej jeździć. Spada i otwiera jej się rana. Bruno znajduje ją i wzywa policję. Wkrótce wychodzi na jaw, kto zabił Efraina. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Ana Paula Carmona (Ana Brenda Contreras) kończy studia medyczne i dostaje pracę pielęgniarki. Jej podopiecznym jest bezduszny właściciel hacjendy, Rogelio Montenero (Jorge Salinas), który został sparaliżowany po wypadku. Praca w położonej na odludziu posiadłości okazuje się dla Any Pauli bardzo ciężka. Dzięki niej poznaje jednak miłość swojego życia, przystojnego inżyniera Gustava (José Ron). Jednak ich uczucie zostaje wystawione na ciężką próbę. Gdy brat Any Pauli powoduje wypadek, Rogelio, który zakochuje się w atrakcyjnej opiekunce, proponuje, że ocali chłopaka od więzienia, jeśli jego siostra poślubi go. Jednak to dopiero początek nieszczęść, które spadają na szlachetną kobietę.
W tym odcinku
Cynthia opuszcza hacjendę konno, pomimo że lekarz zabronił jej jeździć. Kobieta spada i otwiera jej się rana. Bruno znajduje nieprzytomną Cynthię i wzywa policję. Gdy odzyskuje przytomność, Gustavo mówi jej, że policja wie już, kto naprawdę zamordował Efraina.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Ana Brenda Contreras
jako Ana Paula Carmona -
Jorge Salinas
jako Rogelio Montero -
José Ron
jako Gustavo Durán -
Julián Gil
jako Bruno Rey -
Susana González
jako Cynthia Montero Báez -
Ana Bertha Espín
jako Rosaura Flores Nava -
Ana Martín
jako María -
Mar Contreras
jako Vanesa Galván -
Ingrid Martz
jako Dany -
Osvaldo Benavides
jako Miguel Carmona -
Fabián Robles
jako Efraín Ríos -
Anaís
jako Mercedes Durán -
Juan Bernardo Flores
jako Margarito -
Michelle Ramaglia
jako Consuelo Herrera -
Uriel del Toro
jako Hugo -
Germán Gutiérrez
jako Ulises -
Paty Díaz
jako Macaria -
Alejandro Ávila
jako Ernesto -
Marco Méndez
jako Esteban -
Jorge Aravena
jako David -
Elena Torres
jako Rocío
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Alejandro Gamboa reżyseria
-
Salvador Garcini reżyseria
-
Delia Fiallo scenariusz
-
Ximena Suárez scenariusz