Zakazane uczucie (119)

Zakazane uczucie

odc. 119

(La que no podia amar)

telenowela Meksyk 2011   od 12 lat
Występują:Ana Brenda Contreras, Jorge Salinas, José Ron, Julián Gil
Reżyseria:Alejandro Gamboa, Salvador Garcini
W skrócie:Gustavo i Cynthia kłócą się. Rogelio dowiaduje się od Vanesy o ciąży siostry. Zastaje Anę Paulę płaczącą. Sądzi, że żona żałuje, iż były narzeczony będzie miał dziecko z inną. Ona zaprzecza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ana Paula Carmona (Ana Brenda Contreras) kończy studia medyczne i dostaje pracę pielęgniarki. Jej podopiecznym jest bezduszny właściciel hacjendy, Rogelio Montenero (Jorge Salinas), który został sparaliżowany po wypadku. Praca w położonej na odludziu posiadłości okazuje się dla Any Pauli bardzo ciężka. Dzięki niej poznaje jednak miłość swojego życia, przystojnego inżyniera Gustava (José Ron). Jednak ich uczucie zostaje wystawione na ciężką próbę. Gdy brat Any Pauli powoduje wypadek, Rogelio, który zakochuje się w atrakcyjnej opiekunce, proponuje, że ocali chłopaka od więzienia, jeśli jego siostra poślubi go. Jednak to dopiero początek nieszczęść, które spadają na szlachetną kobietę.

W tym odcinku

Gustavo i Cynthia kłócą się. Rogelio dowiaduje się od Vanesy o ciąży siostry. Gdy zastaje Anę Paulę płaczącą, podejrzewa, że żona żałuje, iż jej były narzeczony będzie miał dziecko z inną. Kobieta zaprzecza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)